Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів в сфері медицини та фармацевтики у Дніпропетровській області

Звичайні оголошення

Шукаєте роботу лікаря в приватній клініці у Дніпропетровській області? Ви ветеринар без досвіду? Або тільки-тільки випустилися з мед. училища і хочете влаштуватися на роботу медсестрою? Знайти нове місце або почати свій кар'єрний шлях варто з розміщення резюме на порталі ОГОЛОША. Дошка оголошень — зручний ресурс для пошуку фахівців без посередників, куди регулярно заглядають роботодавці. Тут публікують свої дані хірурги, терапевти, дієтологи, масажисти, фельдшери, стоматологи, лаборанти, санітари, медичні реєстратори, провізори та інший персонал.

Публікації розміщуються абсолютно безкоштовно і на безстроковій основі. Від вас вимагається максимальна кількість достовірної інформації. В якому університеті навчалися? Які пости займали в минулому? Або маєте власну практику? Ви масажист і відвідували курси «по реабілітації»? Додайте сертифікати! Це великий плюс! Чи плануєте ставити крапельниці і робити уколи на дому? Пацієнти знайдуться!

Щоб знаходити співробітників продуктивніше, переглядайте розділ «Резюме». Це швидше, ніж чекати відгуків на вакансію від претендентів. Шукайте відповідних вимогам кандидатів, запрошуйте на особисті зустрічі!

Детальніше