Завантаження

Рус
Охорона/ Безпека
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів в сфері охорони та безпеки у Дніпропетровській області

Звичайні оголошення

Знайдено 4 оголошення
Ищу работу сторожем, в любом районе города, не пью и не курю, ответственный и пунктуальный. Рассмотрю любой график и зарплату.
25.02.2024
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Охорона/ Безпека > Охоронець
Договірна
Шукаю роботу я і чоловік ю, мені 30 років мужу 26 вахтовим методом і з проживанням
16.06.2023
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Охорона/ Безпека > Охоронець
10 000 грн
Робота по контракту у Збройних Силах України (ЗСУ).  - заробітна плата
Робота по контракту у Збройних Силах України (ЗСУ). - заробітна плата від 11000 до 40000 грн. на місяць; - збереження місця роботи та існуючої заробітної плати; - повний соціальний пакет; - безкоштовне оформлення документів; - допомога у працевлаштуванні жінок; - можливіст...
12.10.2021
Дніпродзержинськ, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Охорона/ Безпека > Збройні сили/ Прикордонна служба/ МНС
11 000 грн

Забезпеченням безпеки на будівельному об'єкті, в медичній установі, банку, супермаркеті, в стінах якої-небудь компанії можуть як займатися як окремі агентства за контрактом, так і власні найняті експерти. Шукаєте особистого охоронця для приватного будинку у Дніпропетровській області? З водійськими правами і знанням французької? Або кмітливого інженера систем безпеки в свою фірму? ОГОЛОША — це величезна база, де фахівці в різних областях публікують свої дані. Не чекайте відгуку на вакансію — обирайте з кандидатів, які готові приступити до роботи в сфері охорони вже завтра!

У пошуках робочого місця? У вас немає досвіду в цій галузі? Підходить часткова, повна зайнятість або вахтовий метод? Шукаєте роботу в службі МНС? Додайте своє резюме за дошці оголошень. Це абсолютно безкоштовно. Прибрати його з показу ви зможете самостійно на свій розсуд.

Від вас потрібно якомога більше інформації про себе: де навчалися, служба в армії, досвід в пожежних, армійських частинах, знання іноземних мов, стан здоров'я, сім'я та діти, вміння водити автомобіль і т. д. І обов'язково вкажіть контакти, щоб вас змогли запросити на співбесіду!

Детальніше