Завантаження

Рус
Телекомунікації/ Зв'язок
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів в сфері телекомунікацій та зв'язку у Дніпропетровській області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Терміново потрібні співробітники в офіс, перебуваємо у Дніпрі Умови: -Графік: пн-вт, з 8:30 до 19:00 -2 кава-брейка +обід -Оплачуване стажування, ЗП 15% від угоди -Навчання -Бонуси та гарна атмосфера -Приїжджим надаємо житло -Безпека Досвід роботи не обов'язковий, всьом...
29.11.2022
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Телекомунікації/ Зв'язок > Співробітник Call-centre
Договірна
Шукаю роботу слюсаря, шліфувальника МДФ, тощо
18.09.2022
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Телекомунікації/ Зв'язок > Монтажник
15 000 грн

Від поштових голубів і до бездротової телекомунікації довгий шлях. Поява комп'ютерів кардинально змінила життя людства. Нові користувачі приєднуються до мережі щодня. Провайдери пропонують різні пакети: з цифровим ТБ, безкоштовним доступом до ігор і т. д. Ви шукаєте роботу монтажником інтернету у Дніпропетровській області? Або хочете працювати в колл центрі віддалено? Як почати пошуки компанії? Найпростіший і швидкий спосіб — це опублікувати резюме спеціаліста служби підтримки, інженера й ін. на порталі ОГОЛОША. Розміщення на безстроковій основі та абсолютно безкоштовно. Що від вас потрібно? Надайте якомога більше інформації про навчання, стаж (якщо є), сертифікати, вміння і т. д. Очікуваний рівень заробітної плати і графік?

Величезна база шукачів роботи різних профілів є найкращим місцем для пошуку нових співробітників. Якщо вам потрібні майстри по установці або ремонту супутникових тарілок, підключенню мереж, модемів, свічів, усунення неполадок на серверах, консультантів на телефон й тощо придивіться претендента на ОГОЛОШІ. Не чекайте відгуків на вакансію, обирайте й відразу запрошуйте на співбесіду свого ідеального кандидата!

Детальніше