Завантаження

Рус
Секретаріат/ Діловодство/ АГВ
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме секретарів, спеціалістів по діловодству та АГВ у Дніпропетровській області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Роботу з адміністрування, організації та контролю документообігу та обліку. Вирішенню організаційно-адміністративних питань, організації роботи офісу. Оформлення договорів, контрактів, виписці і введенню в базу документів. Участь в підготовці і організації заходів. Логіста. Повне...
17.04.2023
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Секретаріат/ Діловодство/ АГВ > Адміністратор офісу
20 000 грн
ТРЕБУЕТСЯЛичный ПОМОЩНИК(ца) руководителя в офис. (Оптовая торговля! Работа с информацией! Не продажи) Возможна переквалификация с рабочей профессии!Доход стабильный! 0683911450
31.01.2022
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Секретаріат/ Діловодство/ АГВ > Асистент керівника
12 000 грн

Шукаєте роботу в сфері діловодства? Маєте профільну освіту? Пройшли курси підвищення кваліфікації? Є сертифікати TOELF або IELTS? Хочете почати кар'єрний шлях секретаря або архіваріуса? Перший етап для молодого фахівця — це розміщення резюме. На ОГОЛОШІ можна опублікувати таке на безстроковій основі, приберете з показу за власним бажанням, і абсолютно безкоштовно. Що потрібно від вас? Побільше достовірної інформації про себе. Де навчалися, які посади займали раніше, відвідування тренінгів й тощо. І не забудьте про месенджери, соціальні мережі та інші контакти, щоб вас могли запросити на співбесіду!

Вашій компанії потрібен офіс менеджер у Дніпропетровській області з досвідом? Посада передбачає організацію роботи співробітників, забезпечення інвентарем, закупівлі, спілкування з відвідувачами і т. д.? Або шукаєте начальника, співробітника АГВ? Адміністративно-господарський відділ має забезпечувати комфорт працівників, і, відповідно, їх продуктивність.

Придивіться до претендентів в розділі «Резюме». Тут ви підберете відповідного вимогам кандидата! Не витрачайте час на очікування відгуків на вакансії. Обирайте претендентів з бази і запрошуйте на особисті зустрічі!

Детальніше