Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів в сфері освіти, науки та перекладу у Дніпропетровській області

Звичайні оголошення

Знайдено 6 оголошень
Учите английский, не выходя из дома! Индивидуальные занятия по Скайпу. Английский школьникам, студентам, взрослым. Подготовка к ДПА, ЗНО, FCE, TOEFL, IELTS. Занятия с любого уровня и до любого. Большой опыт работы. Нахожу подход к любому ученику.
21.02.2024
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Освіта/ Наука/ Переклад > Репетитор
130 грн
200 грн
Ищу работу репетитора.
Ищу работу репетитора,стаж работы с детьми 25 лет.Оплата - 150 грн.час.Проживаю на ж/м Сокол -1.Работаю у себя на дому.Могу подготовить ребенка к школе, сделать с ребенком уроки, подтянуть по школьным провожу творческие занятия,а также занятия онлайн.
30.12.2023
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Освіта/ Наука/ Переклад > Репетитор
Договірна
Здравствуйте! Меня зовут Анна, я преподаватель английского. Не готовлю к экзаменам! Здесь английский для жизни.Работаю с подростками (от 13 лет) и взрослыми, которые готовы выкладываться на сто процентов, чтоб получить хороший результат.На занятиях: - авторские разра...
19.09.2023
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Освіта/ Наука/ Переклад > Репетитор
350 грн
Репетитор английского и французского языков для детей и взрослых.
Преподаю уроки английского и французского языков детям школьного возраста и взрослым. Делаю домашние задания, контрольные работы, выполняю перевод. У меня высшее педагогическое филологическое образование: иностранные языки. Имею опыт преподавания в школе, в училище, в гимназии и...
17.04.2023
Нікополь, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Освіта/ Наука/ Переклад > Викладач
150 грн
Репетитор англійської мови для дітей та дорослих
07.09.2022
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Освіта/ Наука/ Переклад > Репетитор
Договірна
Репетитор английского языка для детей 1-5 классов, опыт работы 6 лет, принимаю на дому район кольца косиора или солнечного
24.05.2022
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Освіта/ Наука/ Переклад > Репетитор
150 грн

Навчати — це ваше покликання? Хочете знайти роботу вихователем в дитячому садку у Дніпропетровській області? Тільки закінчили педагогічний університет? Мрієте про кар'єру в науковій або освітній сфері? Немає досвіду, але є бажання? Потрібен підробіток нянею кілька годин на тиждень? Почніть свій шлях в даній області з розміщення резюме на порталі ОГОЛОША.

Величезна база претендентів, де роботодавці можуть підібрати відповідного всім вимогам кандидата для заміщення вакансій своєї компанії. Шукаєте перекладача? Або репетитора англійської мови для проведення онлайн уроків по скайпу? Без посередників, на пряму ви зможете зв'язатися з фахівцями за допомогою дошки оголошень.

Для успішного пошуку бажаної роботи додайте максимально детальну і правдиву інформацію про себе. Де і коли навчалися, є стаж, хоч і невеликий? Скількома мовами володієте, на якому рівні? Відвідували тренінги? Не забудьте про сертифікати! Додайте свої контакти — телефон, месенджери і соц мережі, щоби роботодавці змогли познайомитися з вами ближче і запросити на співбесіду!

Шукати роботу через ОГОЛОШУ просто і швидко. Немає необхідності переглядати тонни вакансій, чекати тижнями відгук від фірми. Завантажте резюме і вас знайдуть!

Детальніше