Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме аналітик/бізнес-аналітик/системний-аналітик у Житомирській області

Звичайні оголошення

Навіщо в ІТ потрібна така посада, як аналітик? Спеціаліст зайнятий організацією та куруванням автоматизації підприємства або конкретного відділу. В рамках професії існує два поділу: бізнес і система. Перший пункт спрямований на вивчення діяльності фірми, фіксацію проблем, їх класифікацію та пошук вирішення.

А робота системного-аналітика в більшості компаній у Житомирській області спрямована на роздачу технічних завдань розробникам, на базі бажань замовника, матеріальної вигідності, затребуваності на ринку й тощо. Всі «хотілки» клієнта оцінюються за своєю адекватністю, можливістю виконання (за трудовитратами, навантаженням виконавців ) і т. д.

Аналогічні позиції відкриті як у великих організаціях, так і невеликих студіях, у дистриб'юторів та системних інтеграторів. Функціонал залежить від штату і реалізованого товару, на якому етапі професіонал приєднується до команди (зі старту, в процесі впровадження, під час коригування під потреби покупця).

Вказуйте успішні кейси в своєму резюме, якщо такі є. Ви відвідували тренінги? Теж великий плюс. Для всіх користувачів дошки оголошень ОГОЛОША публікації безкоштовні і на безстроковій основі. Розміщуйте своє резюме і працевлаштовуйтесь без зайвих витрат часу!

Детальніше