Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме Project Manager: розробка ПЗ у Житомирській області

Звичайні оголошення

Final product – плід праці не тільки розробників, графічних дизайнерів, тестувальників, а ще й тех. підтримки, маркетологів і менеджерів продукту. Project Manager – саме цей чарівник переводить бажання клієнта в прикладну область, формуючи чітке технічне завдання для виконавців, контролює терміни виконання, презентує кінцевий результат замовнику. Якого кольору повинні бути кнопки? Що собою являє програма? Цим і зайнятий разом з командою РМ.

У вас немає досвіду, але дуже хочеться спробувати? У велику контору буде складно потрапити, але ось на стартап цілком реально. Зараз існує безліч інструментів, що полегшують роботу проджекта (Scrum, Lean, Agile, Kanban і ін.).

Якщо у вас є стаж на аналогічній позиції, то знайти роботу проджект-менеджером у Житомирській області буде дуже просто. Додайте безкоштовно своє резюме на ОГОЛОШУ. Є успішні кейси? Яким софтом хотілося б займатися? Відвідували тренінги? Наявність портфоліо великий плюс. Що по заробітній платі? Чим більше даних ви вкажете, тим вище шанс отримати запрошення на співбесіду від роботодавця!

Детальніше