Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме веб-розробник у Житомирській області

Звичайні оголошення

Web-програмування не обмежується написанням коду та розробкою інтерфейсу. У професії важливі ще й особисті якості. Це і бажання рости, відповідальність, знання англійської, щоб було простіше розбиратися в коді, і аналітичний склад розуму і ін. Зазвичай у фахівця, який хоче знайти роботу веб-розробником у Житомирській області, два варіанти розвитку: фронтенд і бекенд. Чим вони відрізняються?

Frontend development – це створення візуала, того, що може побачити користувач (кнопки, колонки, шрифти й тощо). Поставлені задачі досягаються за допомогою Java, CSS і HTML. А ось backend developer відповідає за серверну частину проекту. Від нього вимагається знання кількох мов програмування, фреймворків, вміння працювати з базами даних.

Ви хочете працевлаштуватися, але немає досвіду? Є сертифікат з тренінгів? Закінчили ІТ курси? Це величезний плюс! Навіть якщо ви знаєте тільки основи методів розробки, є компанії, які бажають взяти джуніора! Перший крок на кар'єрному шляху – публікація резюме на ОГОЛОШІ. На дошці оголошень розміщення абсолютно безкоштовне для всіх! Вказуйте побільше інформації про себе, та отримуйте запрошення на співбесіди від роботодавців!

Детальніше