Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме програміст PHP у Житомирській області

Звичайні оголошення

У 90-х роках «народилося» відразу кілька мов програмування, половина з яких процвітає і до цього часу. Одна з них – Personal Home Page, яка дозволяє створювати сайти з окремими модулями: контент, файлова частина, шаблони й тощо. Через десяток років, зараз використовується і для написання веб-додатків.

PHP developer – це вузький фахівець webdev галузі. Навіть освоївши ази професії (HTTP, CSS, функціонування сервера, призначений для користувача інтерфейс, управління базами даних, SQL), junior може влаштуватися в маленьку компанію у Житомирській області, не кажучи вже про middle і senior кодерів, які можуть розраховувати на пристойну зарплату у IT- гіганта. Вказуйте побільше інфо в своєму резюме розробника. Публікація на ОГОЛОШІ займає 2 хвилини. Це абсолютно безкоштовно для всіх користувачів.

У чому полягає робота PHP програміста? Головне – розробка і тестування порталів і додатків, їх впровадження (за бажанням замовника) і оптимізація, інтеграція ресурсу з зовнішньою/внутрішньою системою (1С, CRM та ін.). Також в обов'язки може входити доопрацювання, складання ТЗ для інших ІТшників, консультування та інша командна діяльність.

Детальніше