Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме програміст: інші мови у Житомирській області

Звичайні оголошення

У XXI столітті робота програміста престижна та вигідна. Компанії у Житомирській області залучають амбітних спеців для створення різного роду софту. Гейм-студії створюють ігри; розробники .NET на пару з кодерами С #, C ++, Phyton, Java та ін. впроваджують програми для домашнього використання на ПК, «розумні будинки», кавоварки і чайники, адмін-панелі для інтернет-магазинів; UI/UX дизайнери, web і PHP developers розробляють сайти торгових і комерційних організацій, сторінки для соціальних проектів і багато іншого.

Ця професія неоднорідна і в кожній галузі є свої нюанси. У невеликій конторі на фахівця можуть покласти обов'язки системного адміна (встановити колезі Windows, розібратися з інтернетом, який пропав, налаштувати локальну мережу). Навіть не маючи за плечима досвіду, працевлаштуватися в IT можливо. Джуніорів набирають великі фірми, навчають і ставлять на серйозні позиції. Найважливіший фактор – безперервний саморозвиток. Необхідно вчити все нові мови та вдосконалювати свій скіл.

Є у вас стаж чи ні, хочете знайти місце з більшою заробітною платою або це тільки старт кар'єри – завантажуйте своє резюме на ОГОЛОШУ. Безкоштовно і на безстроковій основі для всіх користувачів дошки оголошень. Вливайтеся в базу кандидатів прямо зараз, і отримуйте запрошення до співпраці!

Детальніше