Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме програміст C/C++ у Житомирській області

Звичайні оголошення

Кожна мова програмування існує для виконання тих чи інших завдань. Створений на основі С, що вплинув на Java і C #, С ++ сьогодні є основним інструментом для розробки операційних систем для офісних\домашніх комп'ютерів, серверів і баз даних, драйверів, програм і навіть ігор (зокрема ігрових движків). А це в таких галузях: gamedev, mobile development, комерція, інтернет-банкінг, web-розробка і т. д. У будь-яку компанію, яка створює софт у Житомирській області потрібні програмісти C ++.

В обов'язки розробника також входить супровід продукту: тестування, налаштування під потреби замовника і впровадження. Бажано, щоб фахівець вмів створювати технічні завдання, розбирався в SQL, HTML, CSS та ін. З особистих якостей переважає: аналітичне та структурне мислення, бажання розвиватися і самонавчатися.

Публікація резюме на ОГОЛОШІ безкоштовна для всіх користувачів. Дошка оголошень – величезна база претендентів, де можна знайти ідеального співробітника. Ознайомтеся з достовірною інфо кандидатів і запрошуйте тих, які відповідають всім вимогам, на співбесіду!

Детальніше