Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме адміністратор серверів у Житомирській області

Звичайні оголошення

Вся цифрова інформація десь зберігається. На домашньому комп'ютері дитячі фото, улюблена музика і відео з весілля. Інтернет ресурси, такі як Youtube, Google, Pinterest та ін. також є сховищами, куди користувачі завантажують свої файли. Щоб це було можливо існують сервера. Це віртуальні машини (фізично це комп'ютер), де розташовані дані, які можна скачати або завантажити. Такі є і у інтернет-магазинів, торгових підприємств, ІТ-компаній, гейм-студій, дистриб'юторів, а також будь-яких інших підприємств (онлайн-транзакції, 1С, CRM і все, що завгодно).

Адміністратори серверів забезпечують їх ефективну роботу і безпеку, відстежують активність, встановлюють різне ПЗ для оптимізації, впроваджують/розробляють системні структури, взаємодіють з мережами. Посада тісно пов'язана з позицією системного адміністратора, а іноді вони є синонімами. Все залежить від фірми.

Якщо ви хочете знайти роботу в ІТ у Житомирській області, почніть з публікації резюме на ОГОЛОШІ. Для всіх користувачів розміщення абсолютно безкоштовне. Регулярна активація не потрібна. Швидко і просто. Дві хвилини на завантаження, і роботодавці самі з вами будуть зв'язуватися, запрошувати на співбесіди!

Детальніше