Завантаження

Рус
На вашому рахунку50 грн.Реєструйсяі витрачай!
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме масажист

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Стаж - 20 лет. Мануальная терапия (желательно наличие снимков МРТ). Массаж (лечебный, спортивный, антицеллюлитный, тайский с вытяжениями, моделирующий). Обёртывания. Без интима. Исправление осанки у детей. Запись с 8 до 22. Любой день недели. Кроме больших православных п...
18.03.2020
Київ, Київська область
Робота Резюме > Медицина/ Фармацевтика > Масажист
Договірна
Общий классический массаж, массаж спины, антицеллюлитный,без интима!!!
03.01.2020
Харків, Харківська область
Робота Резюме > Медицина/ Фармацевтика > Масажист

Спеціаліст з масажу допомагає хворому позбутися ряду захворювань і неприємних відчуттів в різних частинах тіла. Масажист впливає на тканини і суглоби клієнта за допомогою натискання і розтирань. Ви спеціалізуєтесь на лікувальному або дитячому видах? Або шукаєте роботу в СПА салоні? Хочете оволодіти техніками косметичного масажу? Пройшли курси і отримали на руки сертифікат?

Розкажіть більше про себе. Маєте медичну освіту? Реабілітолог або спортивний лікар? Є досвід або тільки починаєте свою кар'єру? Очікуваний рівень заробітної плати? Якими навичками володієте? Чим більше інфо, тим вищі шанси отримати запрошення до співпраці від наймачів. Розміщення резюме на дошці оголошень ОГОЛОША безкоштовне та безстрокове для всіх зареєстрованих користувачів.

Професія є затребуваною і добре оплачуваною. Великий плюс – гнучкий графік. Можна виїжджати додому зі своїм столом або знімати самостійно приміщення для прийому пацієнтів. Інший варіант – влаштуватися в салон краси і пропонувати послуги косметичного масажу (для поліпшення стану шкіри рук, обличчя або зони декольте). А при необхідності просто поєднувати.

Детальніше