Завантаження

Рус
На вашому рахунку50 грн.Реєструйсяі витрачай!
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: помічник адвоката, юриста, нотаріуса

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Вимоги: • Вища юридична освіта (спеціаліст); • Орієнтація в основних галузях права (цивільному, господарському, адміністративному,трудовому); Обов'язків: • Юридичний аналіз проектів документів, визначення правових ризиків, надання рекомендацій та консультацій; • Аналіз та юр...
25.01.2021
Вінниця, Вінницька область
Робота Вакансії > Юриспруденція > Помічник адвоката, юриста, нотаріуса
Договірна
Требуется Помощник юриста..Должностные обязанности:- Регистрационные действия (регистрация, ликвидация, изменения субъектов хоз деятельности)- Оформление и продление ЭЦП- Работа с договорами- Подготовка док-ов для таможни Условия работы: график работы : с 8:...
12.07.2020
Харків, Харківська область
Робота Вакансії > Юриспруденція > Помічник адвоката, юриста, нотаріуса
5 000 грн
Юридическая фирма ПРЕСТИЖ приглашает девушку (женщину) на должность помощника юриста. Опыт работы не обязателен, но приветствуется. Адвокатское свидетельство не интересует. Полная занятость. Оплата по договоренности. 067-2832573
24.03.2020
Харків, Харківська область
Робота Вакансії > Юриспруденція > Помічник адвоката, юриста, нотаріуса
Договірна

Більшість роботодавців хочуть знайти досвідченого професіонала. Особливо в такій складній сфері, як юриспруденція. Але що робити кандидатам без досвіду, студентам або тим, хто тільки закінчив університет? В такому випадку можна почати з роботи помічником юриста.

Така посада допоможе набратися стажу, отримати всі необхідні навички і знання, професійно розвиватися і стане першою сходинкою кар'єрних сходів. Співробітникам, які займають її, довіряють складання прикладів заявок, договорів, скарг, клопотань, ведення суднових справ, підбір законодавчої бази, відправлення та отримання кореспонденції, проведення записів клієнтів на прийом до фахівця, консультування в міру своїх знань, ведення архіву та виконання інших доручень керівника .

Зарплата в цій позиції невисока, але є можливість кар'єрного росту. Вид діяльності може бути різним: від повного робочого дня до неповної, часткової або віддаленої зайнятості.

Навіть на мінімальних позиціях перед претендентами виставляються вимоги, без яких не можна обійняти посаду. Кандидат повинен мати вищу юридичну освіту або навчатися на останніх курсах. Також - добре знати законодавство, впевнено володіти теорією права, бути цілеспрямованим, пунктуальним, грамотним, чесним, старанним, мати бажання навчатися і розвиватися.

Вакансії помічника адвоката, юриста, нотаріуса представлені в цій категорії Ogolosha.ua. Також подібні пропозиції можна зустріти в рубриці «робота для студентів, без досвіду».

Детальніше