Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів в сфері юриспруденції

Звичайні оголошення

Знайдено 6 оголошень
шукаю роботу юристом, досвід роботи 16 років у сфері, реєстрації підприємств цивільного, господарського , пенсійного права, представництва в судах виконавчих службах
Сьогодні в 07:31
Київ, Київська область
Робота Резюме > Юриспруденція > Реєстрація юридичних осіб
Договірна
Юрисконсульт,  начальник юридического отдела, менеджер. Одесса. Резюме
Разбираюсь в законодательстве, системах привлечения и размещения материальных ресурсов, в организации востребованных обществом направлений бизнеса, в маркетинге и технологиях продаж, в правилах приёма, хранения и отпуска товаров, в технологии управления предприятием, в правилах д...
10.03.2023
Одеса, Одеська область
Робота Резюме > Юриспруденція > Юрист/ Юрисконсульт/ Правознавець
Договірна
Шукаю роботу юриста, менеджера з тендерiв на постійній основi, часткової зайнятості.Маю досвід роботи 8 років на виробничих підприємствах.
03.07.2022
Луцьк , Волинська область
Робота Резюме > Юриспруденція > Юрист/ Юрисконсульт/ Правознавець
10 000 грн
Юрист, фахівець з публічних, тендерних закупівель
Шукаю роботу юриста, менеджера з тендерiв на постійній основi, часткової зайнятості.Маю досвід роботи 7 років на виробничих підприємствах.
06.06.2022
Луцьк , Волинська область
Робота Резюме > Юриспруденція > Юрист/ Юрисконсульт/ Правознавець
10 000 грн
Адвокат
Працюю адвокатом більше 10 років. Здійсюю супровід як цивільних так і кримінальних справ від до судового розгляду так і розгляду справ по суті у Судах міста Києва та Судах України !
16.11.2021
Київ, Київська область
Робота Резюме > Юриспруденція > Адвокат
Договірна
«Адвокат у кримінальних справах» - Гайдащук Олександр Сергійович
Надання безкоштовних консультацій в галузях права!«Повний захист Ваших інтересів та надання правової допомоги у кримінальних справах будь-якої складності, як на стадії досудового розслідування так і в суді»«Представництво у цивільних, господарських, сімейних, житлових, зе...
31.08.2021
Житомир, Житомирська область
Робота Резюме > Юриспруденція > Адвокат
Договірна

Отримання юридичної освіти завжди вважалося престижним. Ця професія вимагає певних якостей, наполегливості і великої кількості часу на навчання. Запам'ятати цілі томи законів, правових норм, судових і цивільних порядків і т. д. дійсно непросте завдання. Якщо і є галузь складніша, так це, можливо, медицина або інженерія.

Адвокати та прокурори, фахівці з інтелектуальної, земельної і ін. власності. Практично кожному доводилося стикатися мінімум з нотаріусами для оформлення довіреностей або складання заповітів. Працювати в юридичній сфері солідно і вигідно!

У вас своя практика і ви шукаєте помічника нотаріуса? На неповний робочий день, студента останніх курсів? Або в юрвідділ банку потрібен експерт по праву? Придивіться до кандидатів, що опублікували свої резюме на ОГОЛОШІ. Дошка оголошень — велика база, де директор або кадровик може знайти співробітника, що відповідає вимогам фірми.

Щоб знайти роботу швидко і без нервів, завантажте своє резюме на сайт. Не копайтеся в тоннах вакансій. Розкажіть якомога більше про себе, і, головне - вкажіть контакти! І потенційні роботодавці з вами самі зв'яжуться.

Детальніше