Завантаження

Рус
Охорона/ Безпека
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: інформаційна/ IT безпека

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
В групу охоронних компаній  запрошується інженер-технік+ІТ
В групу охоронних компаній на постійну роботу запрошується інженер-технік+ІТ (комп'ютерна техніка, відеонагляд та сигналізація) Обов’язки: -ремонт та сервіс комп’ютерного обладнання підприємства; -проведення навчань для персоналу; -монтаж ІТ обладнання, робота з мере...
11.04.2024
Одеса, Одеська область
Робота Вакансії > Охорона/ Безпека > Інформаційна/ IT безпека
Договірна
Адміністратор сторінки Інстаграм
Шукаю в свою команду адміністратора сторінки Інстаграм. Якщо тобі: Від 16 років, ти- цілеспрямована , комунікабельна, цікава людина , маєш телефон та вільний доступ в інтернет, та 2-3 вільних годинок часу в день —тоді запрошуємо тебе на посаду Онлайн - адміністратор сторінки Ін...
16.05.2023
Львів, Львівська область
Робота Вакансії > Охорона/ Безпека > Інформаційна/ IT безпека
6 000 грн

Сьогодні атака на особисті дані може відбутися не тільки в реальному світі, а й у віртуальному. Хакери та різні зломщики можуть полювати за секретною інформацією компаній і цілих країн. Також вони можуть вивести з ладу сайти, програми, системи або занести в них вірус. Тому, для збереження ITзахищенності, підприємствам потрібен відділ з інформаційної безпеки.

Фахівці цього профілю затребувані серед комерційних компаній, державних організацій, органів влади, поліції. В їх обов'язки входить: робота з базами, деперсоналізація даних, адміністрування антивірусного ПО, участь в розслідуваннях і перевірках, в тестуванні комплексів безпеки, підготовка та підтримання внутрішньої документації, виявлення, оцінка та реагування на ризики в сфері кібербезпеки, ідентифікація загроз уразливості системи, розробка профілю рівня захищеності серверних платформ.

Вакансії інженера по IT-безпеці ви знайдете в цій категорії Ogolosha.ua. Також на цій сторінці можна залишити своє оголошення про пошук співробітника. Для цього достатньо натиснути кнопку «створити», вибрати відповідну рубрику і заповнити опис. Усі публікації на Оголоша абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена.

Детальніше