Завантаження

Рус
Охорона/ Безпека
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: контролер

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Дежурный по офису
Требуется непьющий дежурный по офисуВ коммерческую структуру требуется надежный человек для административной работы в офисе. Коллектив - 80% женщин.Требования: нас интересует опрятный непьющий мужчина (хотя рассмотрим и женщину), готовый работать в большом коллективе, спо...
15.09.2021
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Охорона/ Безпека > Контролер
Договірна

Контролер - це професія, представників якої ми зустрічаємо дуже часто. А саме - в громадському транспорті. Обов'язки фахівців знає кожен: контролювати наявність квитків на проїзд і перевезення багажу, стежить за збереженням дисципліни і дотримання правил пасажирами, вживає заходів, в разі порушень.

Перевіряти документи на проїзд - це робота, яка потрібна не тільки в міських автобусах, тролейбусах, трамваях, а й залізниць. Часто їх обов'язки виконують провідники, але зустрічаються поїзди, в яких для цього наймається окрема людина. Також знайти роботу контролером можна і в кінотеатрах, театрах, концертних залах і т.д. Завдання залишається одним - перевірка наявності квитків.

На Ogolosha.ua розміщено безліч вакансій з різних сфер. Охорона і безпека не виняток. На сайті ви можете підібрати ідеальне для себе пропозицію від роботодавців з будь-якого регіону України.

Розміщувати оголошення на Оголоша абсолютно безкоштовно і не займає багато часу. Для цього потрібно натиснути кнопку «створити» у верхній частині сторінки, вибрати відповідну рубрику і заповнити опис. Кількість публікацій на нашому сайті необмежено - додавайте стільки вакансій, скільки вам необхідно!

Детальніше