Завантаження

Рус
Охорона/ Безпека
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: інженер систем безпеки

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
В групу охоронних компаній на постійну роботу запрошується інженер-технік+ІТ (комп'ютерна техніка, відеонагляд та сигналізація) Обов’язки: -ремонт та сервіс комп’ютерного обладнання підприємства; -проведення навчань для персоналу; -монтаж ІТ обладнання, робота з мере...
Учора в 17:33
Одеса, Одеська область
Робота Вакансії > Охорона/ Безпека > Інженер систем безпеки
Договірна

Кожен з нас хоче перебувати в безпечному середовищі, зберегти майно від злодіїв і контролювати обставини в будівлі, не перебуваючи в ній. Для цього в квартирах, будинках, офісах, ресторанах, магазинах та інших об'єктах встановлюють спеціальні системи. Наприклад, відеоспостереження, охоронну та пожежну сигналізацію, СКС, софт, контроль доступу та інше. В установці і обслуговуванні таких пристроїв спеціалізуються інженери з безпеки.

Такі фахівці, в основному, займаються підбором необхідного обладнання для об'єктів, його конфігурацією, складанням комерційних пропозицій і графіків проведення робіт, підготовкою план-схем, можуть виїжджати для збору даних, проводять презентації технічних рішень для клієнта, створюють експлуатаційну документацію: керівництва користування, графіки ТО та ін.

Знайти вакансії інженера з систем безпеки ви можете на цій сторінці Ogolosha.ua. Наша дошка - це ідеальне рішення для тих, хто в пошуці роботи. Користуватися нею можна абсолютно безкоштовно всім. Оголоша має зрозумілий і зручний інтерфейс, оптимізовану пошуковий рядок і «розумний» механізм фільтрації.

Сайт підійде й тим, хто хоче розмістити своє резюме для збільшення шансів працевлаштуватися. На платформі є окрема категорія для цього. Публікація не займає багато часу і робиться все в три етапи: натиснути кнопку «створити оголошення», вибрати відповідну рубрику і заповнити опис.

Детальніше