Завантаження

Рус
Охорона/ Безпека
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: ревізор

Звичайні оголошення

Ревізор - це людина, яка проводить перевірки різних об'єктів або посадових осіб. Також вона може перевіряти безпеку техніки й транспортних засобів. В її обов'язки входить: проведення аналізу роботи установ, моніторинг розрахунків та іншої діяльності об'єктів, що перевіряються, внесення на розгляд керівництва пропозицій з приводу покращення ефективності організації, надання консультацій.

Для того, щоб знайти роботу ревізором, необхідно мати вищу освіту, вільно володіти українською мовою, бути уважним, пунктуальним, педантичним, мати здатності до аналітичного мислення. Також вітається аналогічний досвід.

Вакансії в цій професії розміщені в даній категорії Ogolosha.ua. Тут ви можете знайти пропозиції від роботодавців з усіх регіонів України. Підібрати відповідне вам допоможе наша «розумна» система фільтрів. Для того, щоб впорядкувати оголошення, вам необхідно виставити параметри у верхній частині сторінки: вид зайнятості, рівень бажаної заробітної плати, місто проживання. Також можна розподілити публікації за датою їх появи на сайті.

Хочете знайти співробітника - розміщуйте свою пропозицію на Оголоша! Процедура публікації не займе багато часу й буде абсолютно безкоштовною. Досить натиснути кнопку «створити оголошення», вибрати відповідну рубрику і заповнити опис.

Детальніше