Завантаження

Рус
Охорона/ Безпека
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: особиста безпека

Звичайні оголошення

Часто особам з певним статусом, посадою і станом може знадобитися особистий охоронець. Такій людині він буде довіряти охороняти своє життя. Також охоронці можуть знадобитися для захисту всієї родини або групи людей. Замовники починають пошуки особисто або через агентства охорони.

Кандидат, який претендує на таку посаду, повинен відповідати певним вимогам. Найпоширеніші: чоловік, громадянин України, атлетичної статури, з аналогічним досвідом і відсутністю судимостей. Також можуть зажадати навички рукопашного бою або інших видів боротьби, володіння зброєю.

Кращий спосіб знайти співробітника - розмістити вакансію в цій категорії Ogolosha.ua. Тут публікуються оголошення з усіх регіонів України. Підібрати підходящу пропозицію здобувачеві допоможе система фільтрів, за допомогою якої він зможе відфільтрувати пости за датою появи на сайті, місту, виду зайнятості, рівнем заробітної плати та іншими параметрами.

Якщо ви в пошуку роботи охоронцем - залишайте своє резюме на Оголоша. Досить натиснути кнопку у верхній частині сторінки, вибрати відповідну рубрику й заповнити опис. Розміщення оголошень абсолютно безкоштовне та не займає багато часу.

Детальніше