Завантаження

Рус
Охорона/ Безпека
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: інкасатор

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
ГК «УКРТЕКБЕЗПЕКА» здійснює супровід і охорону вантажів по всій території України. Для кожного маршруту розробляється найбільш оптимальна схема руху з зазначенням безпечних місць відпочинку, автозаправних станцій, станцій технічного обслуговування, пунктів медичної допомоги. Прот...
17.06.2024
Одеса, Одеська область
Робота Вакансії > Охорона/ Безпека > Інкасатор
Договірна
Багаторічний досвід і високий професіоналізм наших cпівробітників ГК «УКРТЕКБЕЗПЕКА» дозволяє кваліфіковано і якісно здійснювати всі види інкасації і перевезень готівки. Перевезення цінностей здійснюється професійною службою інкасації в супроводі озброєних співробітників охорони....
17.06.2024
Одеса, Одеська область
Робота Вакансії > Охорона/ Безпека > Інкасатор
Договірна

Інкасатор - це ризикована робота, яка підійде не кожному. Щодня він перевозить гроші та цінності між пунктами. Неодноразово можно побачити, як фахівці збирають виручку в магазинах, виймають банкноти з терміналів і відвозять їх у банки. Також ця схема працює і у зворотний бік - з банківських кас готівку везуть на підприємства для видачі заробітних плат і поміщаються в банкомати.

Але фахівці мають й інші завдання. Вони перевозять різні банкноти та монети з центральних банківських установ в периферійні відділення, переміщують секретну документацію, дорогоцінні матеріали, виробляють готівкові розрахунки між фінансовими компаніями.

Зарплата інкасатора середня і вище на ринку праці. Вона безпосередньо залежить від функцій, місця роботи, кількості організацій, з якими він працює. Також безліч роботодавців впроваджують бонусну систему для підвищення продуктивності співробітників.

Якщо ви хочете влаштуватися на таку посаду - шукайте вакансії на Ogolosha.ua. На нашому сайті розміщують свої представники компаній різних регіонів України. Ви можете відсортувати оголошення, підібравши ідеальне для себе. Наприклад, вид зайнятості, рівень зарплати, освіта. Також всі публікації можна розмістити за датою появи на порталі.

На Оголоша є окрема категорія для тих, хто хоче збільшити шанси працевлаштуватися. Вона називається - резюме. Ви можете опублікувати свою кандидатуру, і її побачить більше роботодавців. Усі розміщення на платформі абсолютно безкоштовні та без обмежень у кількості додавань!

Детальніше