Завантаження

Рус
Охорона/ Безпека
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: вахтер

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Охоронному підприємству на работу потрібні співробітники охорони, чоловіки то жінки. Даються аванси. т.0676073773
Учора в 10:00
Кропивницький, Кіровоградська область
Робота Вакансії > Охорона/ Безпека > Вахтер
10 000 грн
Требуется консьержка (женщина) в дом на Позняках. График работы 2 сут дежурство/4 суток отдых. Есть возможность ночью спать. Зарплата 300 грн/сут. В служебной комнате есть чайник, теплю, уютно. Требования к работнице: - отсутствие вредных привычек; - коммун...
28.11.2021
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Охорона/ Безпека > Вахтер
3 000 грн
Вік: до 55 років; Вахта: 14/14 ; Заробітня платня: 350грн.- 450грн. доба; За дододатковою інформацією звертатись за телефонами: 067-433-79-02, 067-433-50-04
17.08.2021
Вінниця, Вінницька область
Робота Вакансії > Охорона/ Безпека > Вахтер
Договірна

Останнім часом жителі багатоповерхових будинків не кінця довіряють кодовою замків і домофона, тому наймають на роботу вахтера. Людину, працюючу на вахті, можна зустріти й в державних або комерційних установах. Дана професія дуже затребувана, особливо в великих містах. Його обов'язки залежать від місця роботи і вимог роботодавця. В основному, вахтер один або кілька разів за зміну проводить обхід території, що охороняється, відповідає за пропуск мешканців або працівників (він повинен не пускати сторонніх осіб) займається перевіркою сигналізацій, освітлення, телефонів, повідомляє про порушення керівництву або наймачеві, чергує на вахті, в разі пожежі піднімає тривогу, дотримується чистоту і веде журнал.

Вакансії вахтера ви знайдете в цій категорії Ogolosha.ua. Тут свої оголошення розміщують роботодавці з усіх регіонів України. За допомогою системи фільтрів можна налаштувати параметри, за якими перед вами з'являться відповідні публікації. Наприклад, вид зайнятості, рівень заробітної плати, місто проживання, час появи на сайті, освіту.

Опублікувати вакансії на оголошено теж дуже просто. Для цього достатньо натиснути кнопку «створити оголошення» у верхній частині сторінки, вибрати відповідну рубрику і заповнити опис. Розміщення на порталі абсолютно безкоштовне і не має обмежень в кількості.

Детальніше