Завантаження

Рус
Охорона/ Безпека
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: інженер з пожежної безпеки

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Охранники на вахту (бетоний завод)
В компанію європейського рівня потрібен охоронник вахтовим методом на промисловий об'єкт (бетоний завод).Забезпечуємо проживанням, гарні умови роботи. Вахта - 14/14, 30/14 (тільки денні зміни) Гідна З/П, виплачується без затримок в повному обсязі.Детальна інформація п...
Сьогодні в 10:53
Шостка, Сумська область
Робота Вакансії > Охорона/ Безпека > Інженер з пожежної безпеки
20 000 грн

Пожежа - це страшне подія, яке може не тільки завдати величезної шкоди майну, а й забрати людські життя. Тому на підприємствах дуже важливо правильно дотримуватися техніки пожежної безпеки. Для цього в організаціях створюють позиції відповідальних за ПБ, на чолі яких стоїть інженер.

В обов'язки фахівців цього профілю входять всі дії, спрямовані на попередження вогненебезпечних ситуацій і, в разі їх виникнення, усунення. Інженер з ПБ відповідає за те, щоб всі співробітники знали правила з пожежної безпеки, проводить інструктажі. Також він відповідає за обладнання місць для куріння в відповідно до норм, контролює дією легкозаймистих і горючих матеріалів, регламентує проведення пожежонебезпечних робіт, стежить за справністю пожежного інвентарю та терміном придатності до використання, взаємодіє з контролюючими та інспектуючими органами, веде службову документацію.

Знайти роботу допоможе дошка безкоштовних оголошень Ogolosha.ua. На ній розміщені пропозиції від роботодавців з усіх регіонів України. Тут можна підібрати вакансії на повну й неповну зайнятість, віддалено або в офіс, з досвідом і без досвіду. Також, за допомогою системи фільтрів, ви можете відсортувати оголошення за датою їх появи, місцем публікації, рівнем заробітної плати та іншими параметрами.

Детальніше