Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме графічний дизайнер у Житомирській області

Звичайні оголошення

Шукаєте роботу графічним дизайнером у Житомирській області? Ви вже Senior зі значними кейсами? Підшукуєте варіанти з віддаленою зайнятістю? Немає досвіду? Новачкам, перш за все, необхідно визначитися з напрямком, в якому їм цікаво. А потім починати збирати портфоліо. Роботодавці звертають увагу в першу чергу на приклади робіт, а потім вже на освіту.

Ходили на курси, здавали фінальний іспит? Сертифікат теж потрібна річ. Професія дизайнера дуже затребувана на ринку праці. Навіть Junior може розраховувати на пристойну зарплату. Деякі компанії набирають новачків без стажу і займаються їх навчанням. Це ідеально для початку кар'єри.

Розміщення резюме на дошці оголошень ОГОЛОША безкоштовне і на безстроковій основі. Приділіть 2 хвилини завантаженню, і з вами будуть зв'язуватися самі, запрошувати на співбесіди. Що писати про себе? Які вимоги до професії? Найважливіше – знання графічних програм (Photoshop, Illustrator, Figma й тощо), колористики і типографіки. Із soft skills вітається креативне мислення, почуття стилю, творча жилка.

Детальніше