Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме менеджер проектів у Житомирській області

Звичайні оголошення

У будь-якій фірмі у Житомирській області є чим зайнятися. Таски й дедлайни, витрата ресурсів, управління персоналом, а ще не забувати про стратегічну мету. Професія менеджера проектів є затребуваною і гідно оплачуваною саме через таке завантаження. Сфера діяльності фахівців обширна — виробництво і фармацевтика, комунальні послуги і маркетинг.

Якщо раніше рекламні агентства займалися створенням друкованих листівок, білбордів та фото для журналів, то тепер, завдяки інтернету, галузь перебралася в соціальні мережі і на сайти. Зараз наголос робиться на просування в пошукових системах, e-mail розсилки, оптимізацію ресурсів під СЕО вимоги, хостинг, наповнення мереж контентом, графічний дизайн та ін.

Спеціаліст по проектам частково є ще клієнт-менеджером, який зустрічається з замовниками, формує маркетинговий план, тримає в курсі процесу. В обов'язки входить пошук фрілансерів і розробників, розподіл завдань між виконавцями, аналіз, перевірка, моніторинг роботи учасників команди.

Для працевлаштування необхідно володіти лідерськими якостями, бути товариським і відповідальним, вміти планувати і організовувати свій час. Розповідайте про свої навички в резюме на ОГОЛОШІ. Досвід не обов'язковий, роботодавцям потрібні тільки ваші скіли!

Детальніше