Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме супервайзер у Житомирській області

Звичайні оголошення

Штат торгового підприємства величезний. Тут і бухгалтера з касирами, трейд маркетологи і комірники, оператори 1С, продавці і кого тільки немає. Посада супервайзера поєднує в собі управлінські та адміністративні елементи. Чим займається фахівець? Здійснює контроль над підлеглими, перевіряє і підбиває результати проведення різних акцій і рекламних кампаній, складає звіти про виконану роботу, підбиває залишки продукції по складах. Якщо це роздрібна мережа магазинів, то їздить по точках збуту, інспектує мерчендайзерів, промоутерів та ін. Причому необхідно стежити за їх зовнішнім виглядом, графіком і розподілом обов'язків.

Як влаштуватися на роботу супервайзером у Житомирській області? Що для цього потрібно? Мати досвід на аналогічній позиції не обов'язково. Це та посада, до якої можна дорости по кар'єрних сходах почавши з малого. Наявність вищої освіти за напрямом маркетинг\економіка буде суттєвою перевагою, так як потрібно керівництво людьми.

Почати пошук можна з розміщення резюме на ОГОЛОШІ. Для всіх користувачів дошки оголошень публікації абсолютно безкоштовні і на безстроковій основі. Ще через ОГОЛОШУ зручно і швидко шукати потенційних співробітників. Адже портал – це велика база претендентів, готових вже завтра приступити!

Детальніше