Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме SEO-спеціаліст у Житомирській області

Звичайні оголошення

Спеціаліст з просування сайтів – професія для українського ринку нова. Її сенс полягає в піднятті сторінок в топ результатів, які видає пошукова система за певними ключовими словами користувачів. Чим більша видача, тим вище відвідування, отже, зростають і продажі. Розділяють кілька вузьких спеціальностей: сео-копірайтери, сео-оптимізатори, лінкбілдери, кейвордисти, закупівельники посилань та ін.

Знайти роботу SEO-спеціалістом у Житомирській області можна не маючи кейсів. Досить базових знань, які можна отримати самостійно або відвідавши тренінги. А саме: розуміння архітектури веб-порталів, знання HTML і гіпертекстової розмітки, алгоритмів і SERM, веб-аналітики (Google, Yandex, Liveinternet), вміння збирати семантичне ядро, складати ТЗ.

З чого почати працевлаштування? Якщо не хочете витрачати нерви і час на перегляд одних і тих же вакансій, є варіант простіше. Безкоштовно опублікувати резюме на ОГОЛОШІ. На дошці оголошень зручно і просто шукати постійну і проектну зайнятість, а також співробітників для фірми, які готові вже зараз приступати!

Детальніше