Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме категорійний менеджер у Житомирській області

Звичайні оголошення

Що потрібно, щоб знайти роботу категорійних менеджером у Житомирській області? Основні вимоги роботодавців: вища закінчена або неповна освіта за напрямом економіка, менеджмент або маркетинг; володіння офісом і прикладною програмою 1С, розуміння кон'юнктури ринку, вміння моніторити конкурентів. Ще бажано мати досвід роботи на аналогічній позиції, контент-менеджером або спеціалістом із закупівель.

Які обов'язки виконує фахівець? Бере участь в утворенні ціни і закупівлях (відбирає продукти, які добре продаються), формує асортимент (вибирає місця для розкладки, щоб товар користувався більшим попитом), стимулює продажі через промо та рекламні кампанії, придумує розпродажі й тощо.

Якщо ви відповідаєте всім критеріям або вже маєте стаж, і хочете поміняти компанію, розміщуйте резюме на ОГОЛОШІ. Для всіх користувачів дошки оголошень публікація безкоштовна і на безстроковій основі. Тільки починаєте кар'єру? Роботодавці готові брати перспективних новачків для навчання. Не забудьте про свої контакти, щоб з вами могли зв'язатися і запросити на співбесіду!

Детальніше