Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме менеджер інтернет реклами у Житомирській області

Звичайні оголошення

Чи можна знайти роботу менеджером з інтернет реклами без досвіду у Житомирській області? Це одна з тих сучасних професій, яка не вимагає навіть присутності в офісі. Найголовніше тут – знання і бажання вчитися! Необхідно розуміти будову маркетингових кампаній, аналізувати отримані результати з моніторингу конкурентів, розвивати стратегії просування продукту або торгової марки.

Писати тексти і розміщувати банери необов'язково. Основний обов'язок – розробка плану, пошук виконавців і перевірка делегованих завдань. Щоб реалізація кампаній була успішною, потрібно володіти творчим мисленням (цікаві та креативні PR-акції здатні значно збільшити аудиторію) і вміло підбирати підрядників.

Як заощадити час і сили? Опублікуйте безкоштовно своє резюме на ОГОЛОШІ. Роботодавці регулярно переглядають портал в пошуках майбутніх співробітників. Категорійні менеджери, програмісти, дизайнери, інженери, продавці і всі-всі можуть працевлаштуватися за допомогою дошки оголошень. Зручно і швидко. Завантажуйте сертифікати з курсів та портфоліо – чим більше інформації ви надасте, тим вище шанс отримати запрошення на співбесіду!

Детальніше