Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме рекламний агент у Житомирській області

Звичайні оголошення

Хочете почати кар'єру в індустрії маркетингу? Це дуже перспективна галузь, яка розвивається динамічно. Є зайнятість промоутером і супервайзером, а є й інша цікава професія – рекламний агент. Чи реально влаштуватися на роботу у Житомирській області не маючи досвіду? Звичайно! Це фахівець, який займається продажами рекламних площ і часу.

В його обов'язки входить пошук клієнтів (холодні або гарячі дзвінки), укладання з ними контрактів, якщо переговори були успішними. Яким компаніям потрібні такі фахівці? У будь-якому маркетинговому агентстві і ЗМІ (новинні інтернет-видання, друкована преса, радіо і ТБ) може бути цілий штат рекламників.

Що потрібно, щоб ним стати? Активна життєва позиція, вміння аргументовано переконувати, розуміння психології замовника, цілеспрямованість, здатність працювати в надшвидкому темпі. Це про вас? Почніть свій шлях з розміщення резюме на ОГОЛОШІ. Для всіх зареєстрованих користувачів дошки оголошень публікації безкоштовні і на безстроковій основі (без необхідності регулярного оновлення).

Детальніше