Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме менеджер маркетингових досліджень у Житомирській області

Звичайні оголошення

Завдання маркетологів — просування бренду або продукту до аудиторії. Аналітична діяльність є центральною в даній галузі. Marketing research існує для визначення ринкових тенденцій, розуміння трендів, бажань клієнтів, курсу розвитку фірм-конкурентів.

Виконують цю роботу менеджери маркетингових досліджень. Це може бути студія, яка займається аналізом і опитуваннями на замовлення, або компанія у Житомирській області наймає фахівця в штат для власних потреб. Зайнятість носить або постійний, або епізодичний характер.

У вас вища освіта в сфері менеджменту-маркетингу? Є успішні кейси або, навпаки, немає досвіду? Почніть працевлаштування з резюме. Розміщення на дошці оголошень ОГОЛОША безкоштовне і на безстроковій основі для всіх користувачів. Просто і швидко. Додавайте сертифікати з тренінгів, контакти для зв'язку і будь-яку іншу корисну для роботодавця інфо. Ви спец в опитуваннях або спостереженнях, сміливо експериментуєте з промо акціями, потім вивчаєте реакцію покупців? Розкажіть про свої навички, бажаний рівень заробітної плати й тощо.

Детальніше