Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме медичний координатор у Житомирській області

Звичайні оголошення

Шукаєте роботу в мед. асистансі? Щоб влаштуватися на роботу медичним координатором у Житомирській області, необов'язково мати досвід на аналогічній посаді. Основний обов'язок – консультація пацієнтів та допомога в пошуку/запису на прийом до лікарів вузького або широкого профілю. Тому перше, що потрібно це спеціальна середня або вища освіта. Роботодавці розглядають учнів останніх курсів коледжів, інтернів, лаборантів та ін.

Це робота «на телефоні». Спеціаліст відповідає на вхідні дзвінки хворих та їхніх родичів, допомагає підібрати лікаря за діагнозом або симптоматиці, записатися на прийом або викликати бригаду додому, оформляє документацію, веде базу.

У вас вже є стаж або тільки починаєте кар'єру? Перший крок – публікація резюме на дошці оголошень ОГОЛОША. Для всіх зареєстрованих користувачів сайту розміщення абсолютно безкоштовне і на безстроковій основі.

До основних вимог наймачів відноситься: комунікабельність, дружелюбність, вміння спілкуватися з клієнтами, навички користування ПК та пакетом офісних програм, акуратність і уважність для ведення документообігу.

Детальніше