Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме хімік у Житомирській області

Звичайні оголошення

Хіміки потрібні на всіфармацевтичні виробництва. Це затребувана професія у Житомирській області і у всій Україні. Чим займаються фахівці? Очищення і синтез хім. з'єднань, балансування, проведення лабораторних випробувань отриманих зразків для подальшого контролю якості. Головне завдання хіміків-інженерівта фармацевтів — це синтез активних субстанцій та допоміжних компонентів, які є ефективними по відношенню до різного роду бактерій\вірусів\шкідливих клітин та ін.

Виробництво лікарських засобів і пристосувань мед. призначення чітко регулюється законодавством. Для масового виготовлення необхідні клінічні випробування. Це також входить в коло обов'язків розробників.

Ви хочете почати кар'єру в фармакології? Або вже маєте досвід? Немає бажання переглядати однакові вакансії на сайтах і очікувати тижнями відгуку? Швидше та простіше буде безкоштовно опублікувати своє резюме на ОГОЛОШІ. На дошці оголошень роботодавці швидко знаходять ідеальних співробітників. Щоби працевлаштуватися, додайте більше інформації про освіту, стаж і навички. Не забувайте про месенджери і телефон, аби вас могли запросити на співбесіду!

Детальніше