Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме ветеринар у Житомирській області

Звичайні оголошення

Ветеринарний лікар – це більше, ніж робота. Це покликання, якому присвячують все життя. Спеціаліст проходить загальний курс навчання, а потім може обрати одну з вузьких спеціалізацій: хірургія, стоматологія, ендокринологія, дерматологія, гастроентерологія та ін. Таким чином, він може надавати більш кваліфіковану допомогу тваринам.

Ви хочете знайти роботу ветеринаром у Житомирській області? Якщо немає бажання витрачати час на щоденний перегляд вакансій на сайтах, то швидше буде працевлаштуватися через ОГОЛОШУ. Просто опублікуйте своє резюме на дошці оголошень. Це абсолютно безкоштовно для всіх користувачів. Плюс, немає необхідності постійно активувати публікацію. Завантажте один раз, і роботодавці самі будуть з вами зв'язуватися!

Які обов'язки у фахівця? Огляд домашніх улюбленців, діагностика захворювань (УЗД, аналізи крові та інші інвазивні методи), призначення лікування згідно з діагнозом, оперативне втручання. Такі процедури як вакцинація улюбленців, чіпування та оформлення паспортів також пропонуються в ветеринарних клініках.

Детальніше