Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме лікар лаборант у Житомирській області

Звичайні оголошення

Медичний лаборант відповідає за дослідження і апробацію аналізів. Фахівці потрібні в лікарні і поліклініки, приватні центри, лабораторії мед. коледжів і університетів, санітарно-епідеміологічну службу, туберкульозних та інфекційних диспансерах (з додатковою надбавкою до ставки за ризики). Влаштуватися за фахом у Житомирській області просто. Для цього не потрібен досвід на аналогічній позиції.

Наявність профільної освіти – найголовніша вимога (закінчена або повна вища/середня спеціальна). З особистих якостей потрібно: хороша пам'ять, спостережливість, акуратність, уважність, відповідальність, вміння концентрувати увагу і слідувати розпорядку, організованість. Це спокійна посада, займаючи яку можна займатися дослідницькою діяльністю, впроваджувати нові методики і реагенти.

Якщо ви шукаєте роботу, то швидше буде працевлаштуватися через ОГОЛОШУ. Просто опублікуйте своє резюме на дошці оголошень, і наймачі самі будуть зв'язуватися, запрошувати на співбесіду! Для всіх зареєстрованих користувачів розміщення безкоштовне!

Детальніше