Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме менеджер по роботі з ключовими клієнтами/аптечними мережами у Житомирській області

Звичайні оголошення

Хочете працевлаштуватися менеджером по роботі з аптечними мережами у Житомирській області? Немає бажання витрачати час на перегляд вакансій на різних сайтах? Почніть з розміщення резюме на дошці оголошень ОГОЛОША. Це зручно і швидко. Для всіх зареєстрованих користувачів порталу публікації безкоштовні і на безстроковій основі.

Що входить в обов'язки фахівця? Пошук потенційних клієнтів, проведення переговорів і укладання договорів, розробка стратегії збуту закупленого продукту (акції, промо кампанії й тощо). Нерідко за посадою доводиться контролювати залишки на складах, обирати, які позиції варто закуповувати, аналізувати ефективність заходів, моніторити пропозиції конкурентів.

У даній сфері потрібні такі особисті якості: комунікабельність і доброзичливість, вміння вести ділові переговори, оформляти контракти на найбільш вигідних для компанії умовах, аргументовано переконувати замовників. Бажано мати середню профільну або вищу медичну освіту, а також відмінно орієнтуватися в фармацевтичному сегменті ринку.

Детальніше