Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме асистент у Житомирській області

Звичайні оголошення

Асистент лікаря – це відповідальна посада. Без помічника ветеринар або стоматолог, хірург або гінеколог не може нормально проводити прийом. Обов'язки фахівця будуть відрізнятися в залежності від профілю доктора. І в приватній, і в державній клініці він буде відповідати за прийом пацієнтів, підготовку кабінету, інструментів і матеріалів, прибирання після кожного візиту, а також в кінці дня, стежити за дотриманням санітарно-гігієнічних норм, а також займатися оформленням і веденням медкарт хворих.

Як знайти роботу медичним асистентом у Житомирській області? Без витрат часу і сил на пошуки вакансій і очікування відгуку? Публікація резюме на ОГОЛОШІ. Абсолютно безкоштовно для всіх користувачів дошки оголошень. Завантажте інфо про освіту і досвід роботи, навички, бажаний графік і рівень заробітної плати. Додайте контактну інформацію, і наймачі самі з вами зв'яжуться для узгодження дати співбесіди!

Які вимоги? Наявність середньої спеціальної освіти, ввічливість, акуратність, вміння спілкуватися з людьми, готовність слідувати вказівкам лікаря. Для заповнення документації вимагається уважність і знання термінології.

Детальніше