Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме медсестра у Житомирській області

Звичайні оголошення

Медична сестра – помічник лікаря, який займається підготовкою кабінету до прийому, виконує доручення, стежить за станом пацієнта і вносить дані в карту, міряє температуру/тиск, ставить крапельниці, робить уколи і щеплення. У яких установах у Житомирській області працюють медсестри? Державні поліклініки та лікарні, оздоровчі санаторії, приватні клініки та лабораторії.

Основна вимога для фахівців – наявність середньої/вищої медичної освіти. Окрім диплома ще потрібно добре розуміти профіль доктора (знати термінологію, які проводяться маніпуляції та ін.). З особистих якостей необхідно: комунікабельність, уважність і спостережливість, хороша пам'ять, зосередженість, витривалість і здатність заступати на добу на зміну, зібраність, врівноваженість, чуйність, акуратність, відмінна координація.

Це про вас? Розкажіть в своєму резюме на дошці оголошень ОГОЛОША про навчання і курси (якщо відвідували), навички, підходящий графік, очікуваний рівень заробітної плати. Хочете асистувати хірургові під час операцій? Або допомагати лікареві-стоматологу в процесі лікування? Придивляєтесь вакансії в жіночій консультації? Чим більше інформації, тим вищі шанси отримати бажану посаду. І не забувайте про месенджери та телефон, аби роботодавці могли запрошувати вас на співбесіду!

Детальніше