Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме медичний представник у Житомирській області

Звичайні оголошення

Важливий сполучний елемент між виробником лікарських засобів і пунктом реалізації – медичний представник. Фахівці у Житомирській області працюють з лікарями та персоналом аптек, поліклінік, оздоровчих санаторіїв, лікарень і т. д. Обов'язки полягають в пошуку потенційних замовників, консультації з переваг і використання препаратів. Щоб влаштувати гарну і зрозумілу презентацію необхідно володіти навичками менеджера з продажу.

Наявність середньої спеціальної або вищої мед. освіти бажана, так як необхідні глибокі пізнання області. Навчитися мистецтву продавати допомагають в компанії. Зазвичай фірми ставлять на позицію людину, чия освіта відповідає лікам (на засоби для профілактики захворювань щитовидної залози ставлять ендокринолога та ін.). З особистих якостей знадобиться: комунікабельність, вміння аргументовано переконувати клієнтів, навички ділового спілкування, ввічливість.

Вказуйте детальну інформацію про освіту і навички в своєму резюме на ОГОЛОШІ. Чим більше даних, тим вище шанс отримати запрошення на співбесіду. Для всіх зареєстрованих користувачів розміщення абсолютно безкоштовне!

Детальніше