Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме викладач у Дніпропетровській області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Репетитор английского и французского языков для детей и взрослых.
Преподаю уроки английского и французского языков детям школьного возраста и взрослым. Делаю домашние задания, контрольные работы, выполняю перевод. У меня высшее педагогическое филологическое образование: иностранные языки. Имею опыт преподавания в школе, в училище, в гимназии и...
22.10.2022
Нікополь, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Освіта/ Наука/ Переклад > Викладач
150 грн

Викладач – людина, яка навчає конкретній дисципліні осіб, які здобувають вищу або середню спеціальну освіту. Працюють педагоги у Дніпропетровській області в академіях, університетах, інститутах, коледжах, училищах, технікумах. Спрямованість різна: медичні, педагогічні, залізничні, будівельні, ветеринарні, авіабудівні і т. д.

Це цікава і багатогранна професія, яка вимагає уважності, любові і вміння передавати знання, терплячості і справедливості. Науковий ступінь для викладання необов'язковий, необхідний стаж і глибокі пізнання свого предмета.

Це про вас? Ви студент останніх курсів педагогічного? Почніть свою кар'єру з публікації резюме на дошці оголошень ОГОЛОША. Це безкоштовно і просто. Розкажіть про себе побільше, додайте контактну інформацію, щоб наймач міг запросити вас на співбесіду!

Що входить в обов'язки викладача в коледжі або ВУЗі? Розробка навчальних планів, оцінка успішності учнів, проведення лекцій і семінарів, прийом контрольних і лабораторних робіт, іспитів та заліків.

Детальніше