Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля/ Продажі
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме адміністратора магазину

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Удаленная работа для всех в интернете. Школьники, студенты, декретКомпания "Stu-coop IT" нуждается в сотрудниках от 16 лет на удалённую работу дома.Условия: -Резюме не обязательно; -Без опыта работы (всему обучим); -Гибкий график; -Возможность совмещать с основной раб...
16.02.2022
Київ, Київська область
Робота Резюме > Роздрібна торгівля/ Продажі > Адміністратор магазина
250 грн

Хочете знайти роботу в магазині адміністратором? Уже займали подібні посади? Або зовсім немаєте досвіду? Суть даної професії полягає в контролі за товаром, документацією та персоналом. З одного боку, адміністратор — це керівник для касирів і консультантів, вантажників і приймальників товару. А з іншого — допомагає підтримувати зв'язок між співробітниками і начальником. Позиція вимагає знання трудового кодексу, потреб покупців, ситуації на ринку, навичок спілкування з людьми, вміння організувати робочий процес для цілого колективу, розробляти і контролювати як дотримується внутрішній статут і т. д. Також важливо вміти мотивувати своїх підлеглих, допомагати вирішувати різні конфлікти з покупцями, орендодавцями й тощо.

Як швидко знайти роботу адміністратора в магазині? Забудьте про перегляд тонн вакансій та очікування відгуку роботодавця тижнями. Безкоштовно розмістіть своє резюме на порталі ОГОЛОША. Від вас потрібно побільше докладної і достовірної інформації про себе. Де навчалися, стаж? Володієте англійською або німецькою? Закінчували курси підвищення кваліфікації? Відвідували бізнес-тренінги? Додавайте сертифікати. Це ваше величезну перевагу!

Детальніше