Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: екскурсовод/ гід

Звичайні оголошення

Професія екскурсовод з'явилася в Україні в другій половині двадцятого століття. Раніше їх обов'язки виконували добровольці або співробітники державних установ (додатково до основних завдань). Людей, професійно проводять екскурсії, було трохи й працювали вони, в основному, в музеях. З розвитком туризму в містах з'явилися гіди, які показували пам'ятки туристам.

Щоб знайти роботу екскурсоводом, потрібно закінчити спеціалізовані курси. Часто роботодавці беруть і людей, що мають педагогічну, культурну освіту або диплом перекладача. Останнє обумовлено тим, що супроводжувач багато спілкується з іноземцями, і для цього йому необхідно добре знати англійську та інші мови. Якщо людина дуже товариська, добре знає місто або розбирається в темі екскурсії; володіє іноземними мовами, витривалий, то його можуть взяти і без досвіду.

На цій сторінці Ogolosha.ua розміщуються вакансії гіда. Тут можна залишити і свою пропозицію. Для цього достатньо натиснути кнопку «створити оголошення», вибрати відповідну рубрику й заповнити опис. На Оголоша всі публікації абсолютно безкоштовні й немає обмежень в кількості їх розміщень.

Детальніше