Завантаження

Рус
Культура/ Мистецтво/ Музика/ Шоу-бізнес
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: аніматор

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Дитячий клуб запрошує на роботу аніматора. Вимоги: Ч/Ж від 20 до 25 р,активні , життєрадісні вільне володіння українською та російською мовами, любов до дітей. Обов'язки: проведення майстер- класів, дитячих свят, іменин. Робота за готовими сценаріями, костюми надаємо. Графік...
24.07.2020
Полтава, Полтавська область
Робота Вакансії > Культура/ Мистецтво/ Музика/ Шоу-бізнес > Аніматор
5 500 грн

До XX століття на різних святах блазні й клоуни розважали виключно дорослих. В середині минулого століття вони стали виступати для дітей. З появою мультфільмів, малюки почали мріяти зустрітися з їх героями. Так зародилася професія аніматора. Що вона собою являє? Актори вбираються в костюми персонажів казок, мультиків, ігор, перевтілюються в них і грають з дітьми. Вони показують різні уявлення, проводять розважальну продрому.

Робота артистів особливо популярна на Новий рік. Тоді артисти стають зимовими казковими героями. Їх запрошують додому, на корпоративи, дитячі ранки, вони гуляють по площах і вулицях міст. Але не можна сказати, що професія сезонна. Аніматори затребувані круглий рік: на дні народження, випускні та інші свята. Вони можуть працювати в івент-агентствах, в ресторанах, квест-кімнатах.

Якщо ви шукаєте вакансії аніматора, в цій категорії Ogolosha.ua є багато цікавих пропозицій для вас. Тут роботодавці з усіх регіонів розміщують свої оголошення на повну, неповну, часткову зайнятість. Підібрати відповідне допоможе наша система фільтрів. Вгорі сторінки можна налаштувати параметри, які зроблять пошук максимально простим.

Детальніше