Завантаження

Рус
Культура/ Мистецтво/ Музика/ Шоу-бізнес
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: артист

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Музыкант на праздник
Скрипач, певец + фортепиано, ведущий мероприятий (МС)! Разнообразный репертуар в авторских, эксклюзивных аранжировках. В репертуаре поп - рок музыка в исполнении на электро скрипке. Классические, фольклорные композиции на старинной итальянской скрипке. Знаменитые лирические песни...
З відео
11.05.2024
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Культура/ Мистецтво/ Музика/ Шоу-бізнес > Артист
Договірна
Скрипач/Вокалист на ваше мероприятие любого формата!
Скрипач, певец + фортепиано, ведущий мероприятий (МС)! Разнообразный репертуар в авторских, эксклюзивных аранжировках. В репертуаре поп - рок музыка в исполнении на электро скрипке. Знаменитые лирические песни Френка Синатры, Элвиса Пресли в вокальном исполнении, в сопровождении...
З відео
25.04.2024
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Культура/ Мистецтво/ Музика/ Шоу-бізнес > Артист
Договірна
Шукаємо амбітних творчих людей. Якщо ти гарно співаєш, танцюєш, або маєш якийсь інший талант і хочешь показати всьому світу свою майстерність - тобі до нас! А якщо ти ще непогано розумієшся з англійською - вітаю ти вже в нашій команді! Чекаємо на твій відгук!
27.07.2021
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Культура/ Мистецтво/ Музика/ Шоу-бізнес > Артист
6 000 грн

Кожна людина любить дивитися фільми, вистави. Для них на сценах виступаю артисти. Вони розважають глядачів театральними номерами, виставами, музичними виступами і ін. Представники цієї професії повинні бути відкритими, комунікабельними, розкутими, стресостійкими. В основному, вони мають відповідну освіту (акторська, вокальне тощо)

Знайти роботу артистом допоможе дошка оголошень Ogolosha.ua. Тут розміщуються пропозиції від роботодавців з усіх регіонів України. Підібрати відповідне можна за різними параметрами: вид зайнятості (повна, неповна, часткова, проектна), освіти, рівнем заробітної плати та інших.

На Оголоша просто розмістити своє оголошення. Для цього достатньо натиснути кнопку "створити" у верхній частині сторінки, вибрати рубрику і заповнити опис. Усі публікації на дошці абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена. Для здобувачів, які хочуть збільшити шанси працевлаштуватися, створена спеціальна категорія "резюме". У ній можна залишити своє CV та його побачать більше роботодавців.

Детальніше