Завантаження

Рус
Культура/ Мистецтво/ Музика/ Шоу-бізнес
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: хореограф

Звичайні оголошення

Робота хореографа полягає у вивченні танцювального мистецтва, викладанні майстерності і постановкою художніх номерів. Він може працювати в спеціалізованих школах, університетах, центрах. Також фахівці тренують індивідуальних танцюристів, пару і навіть балет. Він постійно вдосконалює свою майстерність і артистів, ставить номери і цілі танцювальні спектаклі, тренує, розучує з танцюристами танці.

Щоб працювати в цій професії, потрібно володіти певними навичками. Перше - бути талановитим і вміти танцювати в різних стилях танцю. Також важливо мати акторські задатки, музичний слух, творче мислення, бути в хорошій фізичній формі, імпровізувати, креативити і творити.

Вакансії хореографа ви знайдете в цій категорії Ogolosha.ua. Тут роботодавці з різних регіонів України публікують свої пропозиції. Підібрати відповідне кандидат зможе, налаштувавши параметри у верхній частині сторінки: вид зайнятості, рівень заробітної плати, освіту та інші. Усі публікації на Оголоша абсолютно безкоштовні, їх можна розміщувати в необмеженій кількості. Для додавання поста досить натиснути кнопку "створити", вибрати рубрику і заповнити опис.

Детальніше