Завантаження

Рус
Культура/ Мистецтво/ Музика/ Шоу-бізнес
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: менеджер модельного агентства

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Кастинг-менеджер по проектам
Golden Stars Agency - агентство моделей и актёров. Занимаемся подбором моделей и актёров для различных проектов. Наши ребята принимают участие в модных показах и фотосъемках, снимаются в клипах, сериалах, телешоу, а также позируют для различных каталогов одежды, обуви и косметики...
13.02.2022
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Культура/ Мистецтво/ Музика/ Шоу-бізнес > Менеджер модельного агентства
20 000 грн

Багато моделей ведуть свою діяльність через модельні агентства. Там їх підбором з супроводом займаються спеціально навчені люди - скаути. Це менеджера, які шукають дівчат, проводять кастинг, переговори з клієнтами і організовують роботу манекенниць і фотомоделей. Вони відповідають за їх безпеку, заробіток, підготовку до зйомок і показів. Важливо бути комунікабельним, уважним, відповідальним, порядним, ввічливим, вміти розрізняти типажі, володіти навичками спілкування з моделями і потенційними клієнтами. Також потрібно володіти ПК, добре знати англійську мову.

У цій категорії Ogolosha.ua роботодавці розміщують вакансії менеджера модельного агентства. Тут можна знайти роботу скаутом, кастинг-менеджером. На сайті реалізований зручний рубрикатор, оптимізований пошуковий механізм і система фільтрації. З їх допомогою підібрати відповідні пропозиції буде дуже просто. Для того щоб відсортувати оголошення за певними параметрами, досить налаштувати фільтри вгорі сторінки, а відшукати публікації по ключових запитах допоможе рядок пошуку.

Детальніше