Завантаження

Рус
Культура/ Мистецтво/ Музика/ Шоу-бізнес
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: вокаліст

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Скрипач и Вокалист на ваш корпоратив, юбилей, свадьбу. Украина.
Скрипач, певец + фортепиано, ведущий мероприятий (МС)! Разнообразный репертуар в авторских, эксклюзивных аранжировках. В репертуаре поп - рок музыка в исполнении на электро скрипке. Классические, фольклорные композиции на старинной итальянской скрипке. Знаменитые лирические песни...
З відео
07.04.2024
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Культура/ Мистецтво/ Музика/ Шоу-бізнес > Вокаліст
Договірна
Предоставляем услуги вокалистов живая музика ведущий
22.10.2022
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Культура/ Мистецтво/ Музика/ Шоу-бізнес > Вокаліст
1 000 грн

Усі люблять музику. Особливо, вокальну. Професія співак популярна вже багато років. Для її отримання багато хто починає вчитися ще в дитинства. Музична школа, гуртки, потім - училище або університет, консерваторія та удосконалення майстерності протягом життя. Деякі стають знаменитостями, виступають перед величезною публікою, знімають кліпи, набирають мільйони переглядів. Є багато співаків і співачок на початку кар'єри. Вони працюють в ресторанах, на святах, підспівують знаменитим артистам. Всі представники професії поділяються за стилями виконання. Основні - естрадний, академічний, народний. Але сьогодні все частіше виконавці з'єднують їх в своїй творчості і створюють цікаві твори.

На цій сторінці Ogolosha.ua розміщуються вакансії вокаліста. На дошці можна підібрати пропозиції від роботодавців з усіх регіонів України. Якщо ви в активному пошуку роботи - розміщуйте своє резюме в однойменній категорії. Усі публікації на Оголоша абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена. Процедура розміщення дуже проста й не займає багато часу. Досить натиснути кнопку "створити оголошення", вибрати відповідну рубрику й заповнити опис.

Детальніше