Завантаження

Рус
Культура/ Мистецтво/ Музика/ Шоу-бізнес
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: асистент

Звичайні оголошення

У сфері культури, музики, мистецтва, шоу-бізнесу кожен процес підготовки, виступу й зйомок задіє в собі багато людей. Тому, за часту, режисерам, продюсерам, фотографам, акторам, провідним, блогерам потрібен персональний асистент. Ця людина допомагає у всьому: може домовитися за зйомки, займається підготовкою костюмів, наймає стилістів, візажистів, організовує транспорт, відповідає за райдер тощо.

Для роботи асистентом необхідно мати певні особисті якості: відповідальність, самостійність, охайність, високий рівень самоконтролю, вміння правильно організовувати свій час, знаходити вихід з нестандартних ситуацій, стресостійкість, адекватне сприйняття критики, готовність до ненормованого робочого дня, високі комунікативні та організаторські здібності.

Вакансії особистого помічника ви знайдете в цій категорії Ogolosha.ua. Тут можна підібрати пропозиції на повну, неповну й часткову зайнятість, без досвіду. Усі параметри допоможе налаштувати наша система фільтрів. Також на Оголоша легко публікувати оголошення. Для цього достатньо натиснути кнопку у верхній частині сторінки, вибрати відповідну рубрику, заповнити опис. Усі публікації на нашому сайті можна додавати абсолютно безкоштовно, без обмежень в їх кількості.

Детальніше