Завантаження

Рус
Культура/ Мистецтво/ Музика/ Шоу-бізнес
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: графіка та живопис

Звичайні оголошення

Художник - це не просто професія, а покликання. Щоб стати ним, потрібен талант і довга робота над собою.

Фахівці даної сфери обирають певний напрям. Для когось це живопис, комусь більше до душі графіка, а хтось і зовсім творить за допомогою незвичайних матеріалів. Також спеціальність розділяється по стилям: абстракціонізм, авангардизм, неореалізм, символізм та ін.

Сьогодні багато хто говорить, що робота художника не так затребувана, як раніше. Це дійсно так, якщо мова йде про неї в тому вигляді, в якому вона була пару століть назад. З приходом сучасних технологій, фахівці перекваліфікувалися і стали графічними дизайнерами, ілюстраторами, 3D-модельєрами, художник-постановниками, мультиплікаторами, аніматороми та ін. Уся їх діяльність відбувається не на полотні, а в комп'ютері, планшеті.

Якщо ви хочете знайти вакансії веб-дизайнера, модельєра і інші в сфері "графіка і живопис", в цій категорії Ogolosha.ua для вас знайдеться багато цікавих пропозицій.

Усі пости на дошці можна відсортувати за датою їх розміщення, рівнем заробітної плати. На Оголоша є можливість розмістити оголошення про пошук співробітника або резюме. Публікації абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена.

Детальніше