Завантаження

Рус
На вашому рахунку50 грн.Реєструйсяі витрачай!
Культура/ Мистецтво/ Музика/ Шоу-бізнес
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: івент-менеджер

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Скрипач и Вокалист! Шоу программа на ваше мероприятие!
Скрипач, певец + фортепиано, ведущий мероприятий (МС)! Разнообразный репертуар в авторских, эксклюзивных аранжировках. В репертуаре поп - рок музыка в исполнении на электро скрипке. Классические, фольклорные композиции на старинной итальянской скрипке. Знаменитые лирические песни...
З відео
07.05.2021
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Культура/ Мистецтво/ Музика/ Шоу-бізнес > Івент-менеджер
Договірна
В мясной магазин требуются люди, умеющие работать с мясом (обвалка). Район Одесская. ЗП от 400 грн день.
09.11.2020
Харків, Харківська область
Робота Вакансії > Культура/ Мистецтво/ Музика/ Шоу-бізнес > Івент-менеджер

Організацією заходів займаються представники професії івент-менеджер. Якщо компанія або фізична особа збирається влаштувати круте подія, в основному, вони звертаються до професіонала. Він зможе розробити детальний сценарій івенту, вибере підрядників, пропише таймінг, тематику і прорахує бюджет. Менеджер у відповіді за всі етапи заходи, веде переговори, координує свято. Спеціальність дуже многозадачная і точний перелік обов'язків залежить від специфік роботи.

У цій категорії Ogolosha.ua можна знайти вакансії event-менеджера. Тут розміщують свої пропозиції роботодавці з усіх регіонів України. Підібрати відповідне допоможе наша система фільтрів, оптимізований пошуковий механізм і рубрикатор. Вгорі сторінки є можливість налаштувати параметри: вид зайнятості, рівень заробітної плати та освіту.

Розміщувати публікації на оголошено дуже просто. Для цього достатньо натиснути кнопку "створити оголошення", вибрати відповідну рубрику і заповнити опис. Розміщення на нашому сайті абсолютно безкоштовно і немає обмежень в кількості додавань.

Детальніше