Завантаження

Рус
Культура/ Мистецтво/ Музика/ Шоу-бізнес
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: івент-менеджер

Звичайні оголошення

Організацією заходів займаються представники професії івент-менеджер. Якщо компанія або фізична особа збирається влаштувати круте подія, в основному, вони звертаються до професіонала. Він зможе розробити детальний сценарій івенту, вибере підрядників, пропише таймінг, тематику і прорахує бюджет. Менеджер у відповіді за всі етапи заходи, веде переговори, координує свято. Спеціальність дуже многозадачная і точний перелік обов'язків залежить від специфік роботи.

У цій категорії Ogolosha.ua можна знайти вакансії event-менеджера. Тут розміщують свої пропозиції роботодавці з усіх регіонів України. Підібрати відповідне допоможе наша система фільтрів, оптимізований пошуковий механізм і рубрикатор. Вгорі сторінки є можливість налаштувати параметри: вид зайнятості, рівень заробітної плати та освіту.

Розміщувати публікації на оголошено дуже просто. Для цього достатньо натиснути кнопку "створити оголошення", вибрати відповідну рубрику і заповнити опис. Розміщення на нашому сайті абсолютно безкоштовно і немає обмежень в кількості додавань.

Детальніше